Sunati-va prietenii, rudele, finii sau nasii fiindca in seara aceasta, incepind cu ora 20.00, vom face dezvaluiri despre MAREA SFIRTECARE a ROMANIEI, despre MARELE JAF NATIONAL, despre RASPUNSUL la SCRISOAREA pe care am trimis-o la CASA ALBA si despre CORPORATIA care FACE LEGISLATIA!

Daca se intrerupe transmisia NASUL TV ne gasiti pe internet. Capturati si dati mai departe!

Sa fiti iubiti !
Radu Moraru

9 COMENTARII

  1. atita timp cit vom continua sa ne platim taxele si impozitile catre un stat mafiot nimic nu se va schimba. Ba da se va schimba ceva in “democratie” vor fi alegeri libere si alte lichele vor prelua hotia atit pentru capatuirea lor cit si a jegurilor occidentale.

  2. Si completam imediat dedesubt:

    (CITAT)

    sandukan,07/10/2013 04:29

    Politicienii corupti care ne-au condus spun minciuna ca ASTA LI S-A CERUT DE CATRE UE, SUA, FMI sau nu mai stiu cine … DACA FMI LE-A CERUT PRIVATIZARI, A FOST PENTRU EFICIENTIZARE NU PENTRU DAT TOTUL PE SPAGI!!! … nicaieri in lumea asta PRIVATIZAREA NU INSEAMNA JAF SI DISTRUGERE, IMBOGATIRI DIN SPAGI (unii pretind ca s-au imbogatit de la “matusa Tamara” sau din numarat oua), CA LA PRIVATIZARILE FACUTE DE TRADATORII DE NEAM SI TARA DIN ROMANIA!!! … NU FMI LE-A CERUT sa dea petrolul tarii lui OMV/GAZPROM, rafinaria Midia catre Kazahstan, OLTCHIMUL catre concurenta Oltchimului, sau aurul tarii catre RMGC, etc !!! … ei mint doar ca sa isi acopere propriile crime … CACI EI SUNT HOTII STRIGA “HOTII”!!!
    (INCHEIAT CITATUL)

    P.S. Nu am obiceiul prost al altora de a posta de nenumarate ori aceeasi postare, ca spam, dar asta am postat-o din nou CA SA ATRAG ATENTIA CELOR CARE NU AU URECHI SA AUDA, NICI OCHI SA CITEASCA, si carora li se pare CA SINGURA LOR DATORIE ESTE DE A FACE SCANDAL SI MULT ZGOMOT, CA SA ACOPERE TOPICUL SERIOS!!!

    • Sandukan

      Nu prea ai cui sa te adresezi.
      Pestele de la cap se-mpute..

      ORICITE argumente,oricite demonstratii,oricite probe s-ar aduce

      Spalatii pe creier sau cei care NU AU CREIER nu pot recepta ADEVARUL..

      Li s-a infipt momeala ..li s-a propus minciune..li s-a adresat mistificarea..

      Nu mai au resurse sa discearna,sa le bubuie neuronii..

      Au devenit o turma…turma pe care se bazeaza
      o schimbare a sensului lumii

      Se conteaza pe ei..naivi..prosti..vinduti…sau dusi cu pluta

      • Buna seara Markwilliams,

        Si eu cred la fel … 🙁 AI MARE DREPTATE! … dar NU POT STA INDIFERENT, CACI EU CRED CA BUNUL DUMNEZEU MI-A DAT CREIERUL SI PUTEREA DE A DISCERNE DOAR PENTRU A LE FOLOSI IN SLUJBA BINELUI SI ADEVARULUI!!! … NU CA SA TAC SI SA ASIST NEPASATOR LA BLESTEMATII!!!

        Asa sa imi ajute Dumnezeu! …
        DOAMNE, AJUTA ROMANIA!

  3. La articolul „AMBASADA AMERICANA JOACA PE MANA CU PONTA”, pusesem urmatoarea postare, dar nu a fost receptata de „AUTISTII MERITOCEI”:

    (CITAT)
    sandukan,07/10/2013 03:33

    Romania in “NATO”, sa fim realisti, ca si “UE” :
    NATO= ROMANII CARNE DE TUN PENTRU AMERICANI. Romanii mor si americanii iau RESURSELE,
    UE=ROMANIA JEFUITA pentru GERMANIA, OLANDA, BELGIA, FRANTA, ITALIA……..
    “ROMANIA TREZESTE-TE”.

    Sa ii multumim lui Dumnezeu ca Romania a avut intai “parteneriat strategic” si mai apoi a devenit membru deplin NATO …

    Fara a fi in NATO, Armata a 14-a “SOVIETICA”, DE OCUPATIE DIN TRANSNISTRIA de mult “ar fi muscat” si din Romania, nu numai din Basarabia …

    Oare tie ti se pare ca soldatii romani au fost mai putin “carne de tun” cand au fost trimisi sa moara prin Ungaria si prin muntii Tatra ca sa deschida drumul armatei sovietice spre Berlin, la sfarsitul WW2 ? … si pe deasupra tot tara inamica am fost considerati, si am platit despagubiri de razboi zeci de ani catre “poporul frate si prieten sovietic” … toata productia agricola, toata flota de atunci, tot petrolul si uraniul, si ce a mai vrut muschiul lui Stalin! … si am mai fost si decimati si trimisi prin siberii si gulaguri sovietice, pe la canal si pe la gherle si pitestiuri, si apoi spalati pe creier si inrobiti ca popor …

    Romania de acuma nu a fost jefuita de catre UE, CI DE CATRE TRADATORII DE NEAM SI TARA CARE NE-AU CONDUS DUPA 1989, care au distrus, care au vandut si dat tara pe nimica celor le-au platit argintii tradarii …

    Ei au dat tot ce au putut jefui nu numai catre UE, ci CATRE ORICINE I-A MITUIT!!! … nu uita ca mineritul din Baia Mare si nu numai, este in mainile rusilor, ALRO Slatina tot pe mana rusilor, Rafinaria Midia este a Kazahstanului, MECHEL a fost dat rusilor, combinatul Galati a fost dat indianului MITAL, petrolul dat lui OMV, in spatele caruia se afla GAZPROM, etc …

    Daca au fost si oamni de afaceri nemernici din UE sau USA care le-au dat spagi, NU AU AVUT DELOC RETINERI SA DEA TOT ORICUI, CELUI CARE DADEA SPAGA MAI MARE!!! …

    PENTRU ASTFEL DE ACTE DE CORUPTIE ESTE BLAMATA ROMANIA DE CATRE UE SI DE CATRE ADMINISTRATIA AMERICANA!!! … de asta Romania ramane mereu monitorizata prin MCV, si pentru asta ni se refuza intrarea in Schengen!!!

    DUSMANUL SI TRADATORII SUNT LA NOI IN TARA, NU IN UE SAU IN USA!!! … tradatorii din Romania au dat totul pe mai nimic, tot ei au incasat “argintii tradarii”, ca ragaie acuma de atata bogatie … ei au facut “legi cu dedicatie” pentru a instraina totul, ei au distrus tot sistemul de invatamant si sanatate, ei pun taxe si accize peste limita suportabilitatii romanilor, EI FURA DE STING TOT CE SE POATE FURA IN TARA ASTA!!!
    (INCHEIAT CITATUL)

    P.S. Vad ca azi si Nasul Radu a devenit mai rezonabil si nu mai arunca tot in spatele companiilor si administratiei americane, ca pana acuma … 🙂 … caci mai nou Nasul a descoperit ca Chevron este cea mai decenta companie caruia i s-au facut concesionari de exploatare gaze de sist … printre cele mai periculoase sunt UNELE COMPANII FANTOMA DIN OFF-SHORE-uri, PROPRIETATEA UNOR OFITERI KGB!!!

    DAR ADEVARATII VINOVATI SUNT NUMAI ROMANII DE LA GUVERNARILE MARII TRADARI NATIONALE … CEI CARE AU DAT TOTUL PE SPAGI GRASE!!!

  4. . . . 😆 😆 😆

    OTV A MURIT ! TRĂIASCĂ NASOLTV !
    URA ! URAAAA ! URAAAAAAAAAA !

    GIZĂS , unde eşti Dragă ?!:roll:

Comentariile sunt închise.