Programul Nașul TV


  • 08:00   Woman TV by Flavia Apostol (reluare)
    09:57   Cartea zilei
    10:00   Dor de adevăr (reluare)
    11:45   Clipa de artă
    12:00   Teleshopping
    12:30   Istoria medicinei (reluare) (AP)
    14:00   Film documentar (reluare)
    14:30   Teleshopping
    14:45   Clipa de artă
    15:00   Caravana isteților (direct)
    16:00   Ora de Vamă (direct)
    17:00   Lumea de azi, lumea de mâine (AP)
    18:00   By Alexa (direct)
    19:00   Ora de veghe – cu Nicoleta Savin (direct)
    19:57   Cartea zilei
    20:00   România frumoasă ca o livadă(direct)
    20:57   Cartea zilei
    21:00   Autostrada unirii (direct)
    22:30   Cronica de noapte (direct)
    23:57   Cartea zilei
    00:00   Ora de Vamă (reluare)
    01:00   România frumoasă ca o livadă(reluare)
    02:00   Autostrada unirii (reluare)
    03:30   Ora de veghe (reluare)
    04:30   Cronica de noapte (reluare)
    06:00   Film documentar (reluare)
    06:30   Timpurile actuale
    07:30   Teleshopping

  • 08:00   By Alexa (reluare)
    08:57   Cartea zilei
    09:00   Ora de veghe (reluare)
    09:57   Cartea zilei
    10:00   România frumoasă ca o livadă(reluare)
    11:00   Autostrada unirii (reluare)
    12:30   Film documentar
    13:30   Teleshopping
    14:00   Film documentar (reluare)
    14:30   Teleshopping
    15:00   Caravana isteților (direct)
    16:00   Ora de Vamă (direct)
    17:00   Lumea de azi, lumea de mâine (AP)
    18:00   Arta de a trăi (AP)
    19:00   Marea repatriere – cu Nicoleta Savin (direct)
    19:57   Cartea zilei
    20:00   România frumoasă ca o livadă(direct)
    20:57   Cartea zilei
    21:00   Autostrada unirii (direct)
    22:30   Cronica de noapte (direct)
    23:57   Cartea zilei
    00:00   Ora de Vamă (reluare)
    01:00   România frumoasă ca o livadă(reluare)
    02:00   Autostrada unirii (reluare)
    03:30   Marea repatriere (reluare)
    04:30   Cronica de noapte (reluare)
    06:00   Film documentar (reluare)
    06:30   Timpurile actuale
    07:30   Teleshopping

  • 08:00   By Alexa (reluare)
    08:57   Cartea zilei
    09:00   Marea repatriere (reluare)
    09:57   Cartea zilei
    10:00   România frumoasă ca o livadă (reluare)
    11:00   Autostrada unirii (reluare)
    12:30   Mistere la graniţele cunoaşterii(reluare)
    13:30   Teleshopping
    14:00   Film documentar (reluare)
    14:30   Teleshopping
    14:45   Clipa de artă
    15:00   Caravana isteților (direct)
    16:00   Ora de Vamă (direct)
    17:00   Lumea de azi, lumea de mâine (AP)
    18:00   By Alexa (direct)
    19:00   Ora de veghe – cu Nicoleta Savin şi Alex Ştefănescu (direct)
    19:57   Cartea zilei
    20:00   România frumoasă ca o livadă (direct)
    20:57   Cartea zilei
    21:00   Autostrada unirii (direct)
    22:30   Cronica de noapte (direct)
    23:57   Cartea zilei
    00:00   Ora de Vamă (reluare)
    01:00   România frumoasă ca o livadă (reluare)
    02:00   Autostrada unirii (reluare)
    03:30   Ora de veghe (reluare)
    04:30   Cronica de noapte (reluare)
    06:00   Film documentar (reluare)
    06:30   Timpurile actuale
    07:30   Teleshopping

  • 08:00   By Alexa (reluare)
    08:57   Cartea zilei
    09:00   Ora de veghe (reluare)
    09:57   Cartea zilei
    10:00   România frumoasă ca o livadă (reluare)
    11:00   Autostrada unirii (reluare)
    12:30   Noi, europenii (reluare)
    13:00   7 zile în Europa(reluare)
    13:30   Teleshopping
    14:00   Film documentar (reluare)
    14:30   Teleshopping
    15:00   Caravana isteților (direct)
    16:00   Sănătatea în direct (AP) (direct)
    17:30   Istoria medicinei (AP)
    19:00   Ora de veghe – cu Nicoleta Savin şi Dan Grigore (direct)
    19:57   Cartea zilei
    20:00   România frumoasă ca o livadă (direct)
    20:57   Cartea zilei
    21:00   Autostrada unirii (direct)
    22:30   Cronica de noapte (direct)
    23:57   Cartea zilei
    00:00   Film documentar (reluare)
    01:00   România frumoasă ca o livadă (reluare)
    02:00   Autostrada unirii (reluare)
    03:30   Ora de veghe (reluare)
    04:30   Cronica de noapte (reluare)
    06:00   Film documentar (reluare)
    06:30   Timpurile actuale
    07:30   Teleshopping

  • 08:00   By Alexa (reluare)
    08:57   Cartea zilei
    09:00   Ora de veghe (reluare)
    09:57   Cartea zilei
    10:00   România frumoasă ca o livadă (reluare)
    11:00   Autostrada unirii (reluare)
    12:30   Istoria medicinei (reluare) (AP)
    14:00   Caravana isteților (direct)
    15:00   Sănătatea în direct (AP) (reluare)
    16:30   Tainele vieţii cu Prosperio (direct)
    17:30   Istoria medicinei (AP)
    19:00   Doctor de suflet (AP)
    19:57   Cartea zilei
    20:00   Dor de adevăr (direct)
    21:45   Clipa de artă
    22:00   Adevăruri tulburătoare (premieră)
    22:57   Cartea zilei
    23:00   Omul potrivit la locul potrivit (premieră)
    23:57   Cartea zilei
    00:00   By Alexa (reluare)
    01:00   Dor de adevăr (reluare)
    03:00   Film documentar (reluare)
    04:00   Cronica de noapte (reluare)
    05:30   Ora de veghe (reluare)
    06:30   Timpurile actuale

  • 07:30   Film documentar (reluare)
    08:00   By Alexa (reluare)
    09:00   Slujba biblică, apostolică şi profetică
    09:30   Noi, europenii (premieră)
    10:00   Păstorul cel bun
    10:30   Doctor de suflet (reluare) (AP)
    11:30   Omul potrivit la locul potrivit (reluare)
    12:30   Istoria medicinei (reluare) (AP)
    14:00   Film documentar
    14:30   Teleshopping
    15:00   Sănătatea în direct (AP) (reluare)
    16:30   Viaţa la zi (premieră)
    17:30   Istoria medicinei (AP)
    19:00   Doctor de suflet (AP)
    20:00   Film artistic
    22:00   Mistere la graniţele cunoaşterii (reluare)
    23:00   Psihologia crimei (15)
    00:00   Păstorul cel bun (reluare)
    00:30   Film artistic (reluare)
    02:30   Ora de veghe (luni) (reluare)
    03:30   Ora de veghe (marti) (reluare)
    04:30   Ora de veghe (miercuri) (reluare)
    05:30   Psihologia crimei (reluare) (15)
    06:30   Timpurile actuale

  • 07:30   Ora de veghe (joi) (reluare)
    08:30   7 zile în Europa (premieră)
    09:00   Slujba biblică, apostolică şi profetică
    09:30   Vatra satului
    10:00   Viaţa la zi (premieră)
    11:00   Adevăruri Tulburătoare(reluare)
    12:00   Teleshopping
    12:30   Istoria medicinei (reluare) (AP)
    14:00   Păstorul cel bun
    15:00   Caravana isteților (direct)
    17:00   Film documentar
    17:30   Istoria medicinei (AP)
    19:00   Mistere la graniţele cunoaşterii(premieră)
    20:00   Woman TV by Flavia Apostol (premieră)
    22:00   Film artistic (reluare)
    00:00   Păstorul cel bun (reluare)
    01:00   By Alexa Special (reluare)
    03:00   Cronica de noapte (reluare)
    04:30   Film documentar
    06:00   7 zile în Europa (reluare)
    06:30   Timpurile actuale
    07:30   Teleshopping

Important
» Orele de începere a emisiunilor sunt afișate după fusul orar al României – Eastern European Time (EET)
» Nașul TV își rezervă dreptul de a modifica programul și orele de difuzare ale emisiunilor, în funcție de evenimentele la zi.

Avertizări CNA pentru protecția minorilor
(AP)producţii audiovizuale care pot fi vizionate de copiii în vârstă de până la 12 ani numai cu acordul sau împreună cu părinţii ori familia
(12)producţii audiovizuale interzise copiilor sub 12 ani
(15)producţii audiovizuale interzise copiilor sub 15 ani
(18)producţii audiovizuale interzise copiilor sub 18 ani