Programul Nașul TV


07:30     Taifasuri în bucătărie (reluare)
08:00     Planeta România
10:00     7 zile în Europa (reluare)
10:30     Trezeşte-te Gheorghe, trezeşte-te Ioane!
12:00     Vatra satului (reluare)
12:30     Istoria medicinei (reluare)
14:00     Cronica de noapte (reluare)
16:00     Teleshopping
17:00     Actualitatea românească
18:00     Dintre sute de ziare
19:00     Ora de veghe
21:00     Cronica de noapte
23:00     By Alexa
00:00     Actualitatea românească (reluare)
01:00     Ora de veghe (reluare)
03:00     Cronica de noapte (reluare)
05:00     Film documentar
06:30     Timpurile actuale

07:30     Noi, europenii
08:00     Planeta România
10:00     Aseară la Naşul TV (reluare)
10:30     Trezeşte-te Gheorghe, trezeşte-te Ioane!
12:00     Dintre sute de ziare (reluare)
13:00     Film documentar (reluare)
13:30     Teleshopping
14:00     Cronica de noapte (reluare)
16:00     Teleshopping
17:00     Actualitatea românească
18:00     Arta de a trăi
19:00     Ora de veghe
21:00     Cronica de noapte
23:00     By Alexa
00:00     Actualitatea românească (reluare)
01:00     Ora de veghe (reluare)
03:00     Cronica de noapte (reluare)
05:00     Film documentar
06:30     Timpurile actuale

07:30     Noi, europenii
08:00     Planeta România
10:00     Aseară la Naşul TV (reluare)
10:30     Trezeşte-te Gheorghe, trezeşte-te Ioane!
12:00     Dintre sute de ziare (reluare)
13:00     Teleshopping
14:00     Cronica de noapte (reluare)
16:00     Teleshopping
17:00     Actualitatea românească
18:00     Exist şi mă exprim
19:00     Ora de veghe
21:00     Cronica de noapte
23:00     By Alexa
00:00     Actualitatea românească (reluare)
01:00     Ora de veghe (reluare)
03:00     Cronica de noapte (reluare)
05:00     Film documentar
06:30     Timpurile actuale

07:30     Noi, europenii
08:00     Planeta România
10:00     Aseară la Naşul TV (reluare)
10:30     Trezeşte-te Gheorghe, trezeşte-te Ioane!
12:00     Film documentar
13:30     Teleshopping
14:00     Cronica de noapte (reluare)
16:00     Teleshopping
16:30     Actualitatea românească
17:30     Istoria medicinei
19:00     Ora de veghe
21:00     Cronica de noapte
23:00     By Alexa
00:00     Actualitatea românească (reluare)
01:00     Ora de veghe (reluare)
03:00     Cronica de noapte (reluare)
05:00     Film documentar
06:30     Timpurile actuale

07:30     Noi, europenii
08:00     By Alexa (reluare)
09:00     Ora de veghe (reluare)
11:00     Film documentar
12:30     Istoria medicinei (reluare)
14:00     Cronica de noapte (reluare)
16:00     Teleshopping
16:30     Tainele vieţii cu Prosperio
17:30     Istoria medicinei
19:00     Doctor de suflet
20:00     Cuvântul care zideşte
22:00     Adevăruri tulburătoare
23:00     By Alexa
00:00     Film documentar
01:30     Cuvântul care zideşte (reluare)
03:30     Reportaj (reluare)
04:00     Cronica de noapte (reluare)
05:30     Ora de veghe (reluare)
06:30     Timpurile actuale

07:30     By Alexa (reluare)
08:30     Noi, europenii
09:00     Slujba biblică, apostolică şi profetică
09:30     Taifasuri în bucătărie
10:00     Păstorul cel bun
10:30     Doctor de suflet (reluare)
11:30     Prin lumea mare
12:00     Reportaj
12:30     Istoria medicinei (reluare)
14:00     Cuvantul care zideşte (reluare)
16:00     Teleshopping
16:30     Viaţa la zi
17:30     Istoria medicinei
19:00     Doctor de suflet
20:00     Karaoke star
22:00     Ora de veghe – Ediţie specială
23:45     Slujba de Înviere (transmisiune directă)
04:00     Păstorul cel bun (reluare)
04:30     Sfânta lumină a Învierii (film documentar)
06:30     Timpurile actuale

07:30     Ora de veghe – Ediţie specială (reluare)
09:30     Vatra satului – Ediţie specială
11:00     Adevăruri tulburătoare (reluare)
12:00     Urbi et orbi (transmisiune directă de la Vatican)
12:30     Istoria medicinei (reluare)
14:00     Păstorul cel bun
15:00     Karaoke star (reluare)
17:30     Istoria medicinei
19:00     Paştele la Paris (reportaj)
20:00     Giulgiul lui Iisus (film documentar)
21:00     Israel, tărâmul mântuirii (film documentar)
22:00     Cronica de noapte – Ediţie specială
00:00     Păstorul cel bun (reluare)
01:00     Urbi et orbi (reluare)
01:30     Paştele la Paris (reportaj) (reluare)
02:30     Giulgiul lui Iisus (film documentar) (reluare)
03:30     Israel, tărâmul mântuirii (film documentar) (reluare)
04:30     Cronica de noapte – Ediţie specială (reluare)
06:30     Timpurile actuale



Important
» Orele de începere a emisiunilor sunt afișate după fusul orar al României – Eastern European Time (EET)
» Nașul TV își rezervă dreptul de a modifica orele de difuzare ale emisiunilor, în funcție de evenimentele la zi.

Avertizări CNA pentru protecția minorilor
(AP)producţii audiovizuale care pot fi vizionate de copiii în vârstă de până la 12 ani numai cu acordul sau împreună cu părinţii ori familia
(12)producţii audiovizuale interzise copiilor sub 12 ani
(15)producţii audiovizuale interzise copiilor sub 15 ani
(18)producţii audiovizuale interzise copiilor sub 18 ani