
„Acum, că s-a terminat paranghelia, să vă spun. Azi, n-au ieșit din casă mai mult de 100.000 de oameni. Din ăștia nici n-au fost toți membri de partid. Au venit, aduși cu arcanul, de prin administrație, bieți oameni, ca să dea bine în orașul sau comuna lor. Să-i vadă lumea că are PSD ”membri” care votează. Restul șmecheriei s-a făcut pe șest, din pix, într-un birou. În general, aș zice că PSD n-a ieșit bine, deși ar fi putut fi o mișcare de PR reușită. Voi publica marți o analiză despre marea provocare a PSD în următorii zece ani. O adevărată bombă cu ceas. Și de ticăit a început să ticăie exact în 2015. Dacă o țin cu evenimente de genul ăsta, în 2024 nu vom mai vorbi deloc de PSD”, a scris Lazaroiu pe pagina sa de Facebook.
– Si dinozaurii au disparut …. , e cazul sa-i distruga meteoritul….
Deviza „eu centrez, eu dau cu capul” este universal valabila pentru psd. Ma intreb câti locatari ai .locatiilor funerare au iesit sa participe la scrutin? Talentul de „mare organizator” s-a demonstrat cu brio având in vedere rezultatele obtinute.
…incredibil ,partidul asta care se crede cel mai mare si tare din parcare nu mai strange decat 100 mii de oameni restul pana la 500 sunt falsuri ,trucari …..deci pana si oamenii lor au ajuns sa nu mai creada intr-o gasca de hoti si mafioti …de fapt cei 100 de mii de psd-isti sunt neamurile ,amantele si ziaritii ,televiziuni platiti din banii nostri sa-i sustina …mitul PSD s-a dus pe apa sâmbetei sau in averile hotilor ,mincinosilor ,mafiotilor si tradatorilor de tara ….acesta-i buboiul ,cancerul si caracatita ROMANIEI !