![Carton Damen Tango](https://i0.wp.com/www.nasul.tv/wp-content/uploads/2012/05/Carton-Damen-Tango2.jpg?resize=629%2C353&ssl=1)
Astazi la Damen Tango, pe Nasul.tv, de la ora 17, discutam pe tema fumatului si antifumatului. Exista vreun argument pro-fumat? Sau de fapt lucrurile sunt deja lamurite, ramane doar sa ne invingem slabiciunile prostesti? Invitata noastra este Diana Vasiliu, singurul terapeut Allen Carr din Romania. Sloganul editiei de astazi este: Fumatori din toate tarile, lasati-va! (Sau contraziceti-ne!)
Pai chiar este o reclama. Femeia a venit in emisiune sa imparta vouchere. Metoda are o mare buba. Sunt foarte multi recidivisti. Se lasa aparent usor, dar dupa aia se reapuca dupa o perioada. O metoda buna de a face bani pe viciul oamenilor. Pana si dintre VIP-urile cu care se lauda pe site s-au reapucat iar de fumat.Usor de verificat : ii vezi la tv fumand.
Şi dacă aşteptaţi mesaje în timpul emisiunii faceţi bine şi spuneţi-vă adresa. Mulţumesc!
Din păcate, abia către sfârşit a început să mai spună câte ceva interesant invitata voastră. Percep emisiunea voastră ca pe o reclamă pentru o anume clinica, şi mai puţin ca o discuţie interesantă despre fumat. Păcat.
Comentariile sunt închise.