![becali-oi-pipera-blocaj](https://i0.wp.com/www.nasul.tv/wp-content/uploads/becali-oi-pipera-blocaj.png?resize=696%2C406&ssl=1)
Gigi Becali și-a scos oile la plimbare și a blocat traficul în Pipera. Imagini uluitoare cu patronul de la FCSB, scrie libertatea.ro
Gigi Becali a fost cioban și nu și-a ascuns niciodată slăbiciunea pentru oi. Patronul de la FCSB nu și-a pierdut abilitățile de a dirija turma. Cu o mătură în mână, Gigi Becali n-a ezitat să iasă alături de ciobanii angajați pentru a scoate turma din curte și a o duce la o pajiște din apropiere.