![jandarmi_bataie_miting_10 iunie_diaspora](https://i0.wp.com/www.nasul.tv/wp-content/uploads/jandarmi_bataie_miting_10-iunie_diaspora.jpeg?resize=696%2C391&ssl=1)
Sâmbătă seară, de la ora 20:00, Doru Mărieș și invitații săi vă propun o dezbatere incendiară la trei luni de la violențele împotriva Diasporei din 10 august 2018.
Deși s-au scurs aproape 100 de zile de marea gazare a manifestanților pașnici prezenți la mitingul Diasporei din Piața Victoriei, autoritățile se fac că au uitat că s-a făcut abuz de putere și s-a încălcat flagrant legea.
Nu ratați o ediție incendiară în care se va face bilanțul celor 3 luni de la cea mai brutală intervenție a jandarmeriei și a guvernanților împotriva cetățenilor pașnici.