![sigla-nasul-tv](https://i0.wp.com/www.nasul.tv/wp-content/uploads/2015/10/sigla-nasul-tv.jpg?resize=696%2C391&ssl=1)
De la ora 21:30, NAȘUL va ofera în exclusivitate IMAGINI care dovedesc cum o instituție plătită din bani publici își face „datoria” și până unde s-a ajuns. Imaginile nu au nicio legătură cu Laura Codruța Kovesi sau cu Președintele Klaus Iohannis.
De la ora 21:30, NAȘUL va ofera în exclusivitate IMAGINI care dovedesc cum o instituție plătită din bani publici își face „datoria” și până unde s-a ajuns. Imaginile nu au nicio legătură cu Laura Codruța Kovesi sau cu Președintele Klaus Iohannis.