![](https://i0.wp.com/www.nasul.tv/wp-content/uploads/697a35ec-4e2d-4f7e-8420-53e5f677fc03.jpg?resize=696%2C307&ssl=1)
Începând de vineri, 2 august, cartea eveniment „Radu Moraru Președinte – Politicienii și-au găsit Nașul” poate fi cumpărată online pe www.nasul.tv
Volumul a apărut la Editura Secunda și este o carte-interviu realizată de Mihai Pâlșu cu Radu Moraru în care nimic nu este ascuns sub preș, totul e la vedere. O carte în care Radu Moraru se dezbracă practic sub ochii cititorului, ne arată cine e și de ce merită să fie votat la alegerile din 10 noiembrie.